Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Gliniczek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Moderówka

Moderówka(Gliniczek + 7 km)

96 000 zł1 650 m² 58,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę domu w Moderówce > krótki opis nieruchomości Przedstawiamy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Moderówka w gminie Jedlicze. Każda.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Trzecieskiego

Jedlicze(Gliniczek + 9 km)

54 000 zł1 301 m² 41,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę z możliwością zabudowy w miejscowości Jedlicze w woj. podkarpackim, powiat krośnieński, gmina Jedlicze Powierzchnia działki ok. 0.13 ha w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wrocanka

Wrocanka(Gliniczek + 19 km)

154 860 zł2 581 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka budowlana, pod budownictwo mieszkaniowe I zagrodowe. Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną, niezabudowaną działkę budowlaną o powierzchni blisko 26 arów, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł4 000 m² 33,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bez pośredników i dodatkowych opłat. Atrakcyjna działka położona w Krośnie przy ul. Bieszczadzkiej o powierzchni 40a. Działka objęta w części planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Kryg

Kryg(Gliniczek + 23 km)

340 000 zł6 370 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej pod usługi komunikacyjne Lokalizacja: kryg, gm. Lipinki, woj. małopolskie Powierzchnia: 0,6370 ha (6370 m) Nr działki: 1076/1 Cena: 340 000 pln opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Korczyna

Korczyna(Gliniczek + 20 km)

1 200 000 zł284,88 m² 4 212,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 096 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom wolnostojący, dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 194,55 m , w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dębowiec

Dębowiec(Gliniczek + 9 km)

52 500 zł1 500 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dębowiec - do sprzedania cztery działki budowlane z wydaną decyzją o warunkach zabudowy. Działki w kształcie prostokąta o pow. 15a każda. Dojazd drogą polną. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna zabudowana, ul. Żarnowska

Strzyżów(Gliniczek + 24 km)

133 500 zł1 192 m² 112 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do nabycia nieruchomość zlokalizowaną w Strzyżowie, gmina Strzyżów M., powiat strzyżowski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Tarnowiec

Tarnowiec(Gliniczek + 3 km)

58 999 zł1 291 m² 45,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż działkę z możliwością zabudowy o numerze ewidencyjnym 851, położoną w miejscowości Tarnowiec, w powiecie jasielskim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Stary Żmigród

Stary Żmigród(Gliniczek + 17 km)

389 000 zł96 100 m² 4,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

>Krótki opis nieruchomości Prezentujemy Państwu na sprzedaż las zlokalizowany w miejscowości Stary Żmigród (gmina Nowy Żmigród, powiat jasielski, województwo podkarpackie). Rzeczona.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Gliniczek

Gliniczek,podkarpackie

185 000 zł180 m² 1 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam dom dwukondygnacyjny na 11 ar działce do wykonczenia w miejscowości Gliniczek 23 , powiat Jasielski , gmina Tarnowiec 38-204 , Podkarpacie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Gliniczek,podkarpackie

145 000 zł180 m² 805,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 m²

Do sprzedania wolnostojący dom w stanie surowym zamkniętym zlokalizowany w miejscowości Gliniczek (gm. Tarnowiec) Dom murowany o powierzchni ok 180m2, pokryty blachą, wyposażony.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij